Прихильники

03.02.21

Професійне спілкування онлайн

 Вчора бібліотекарі Голопристанської бібліотеки-філії для дітей взяли участь у обласному дистанційному семінарі на платформі Zoom «БІБЛІОТЕКА – ДІТЯМ: новий формат, нові ідеї, нова якість». Розпочала семінар Анна Іванівна Бардашевська, директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім.Дніпрової Чайки з консультацією "Законодавчий захист бібліотек в умовах адміністративно-територіальної реформи та формування об'єднаних територіальних громад".Нову настільну гру «Зелений експрес» із серії «Ігри патріотів Херсонщини», яку мають отримати усі спеціалізовані дитячі бібліотеки області, презентувала Ірина Миколаївна Ковач, завідувач Медіа-центру. 

 Надзвичайно цікавою була презентація проєкту на платформах Google Maps та Round.me «VR-квест бібліотекою імені Дніпрової Чайки: віртуальна екскурсія з ігровим компонентом», про який розповіла  Ольга Володимирівна Крижановська, заступник директора ХОБД ім.Дніпрової Чайки.

Наталія Федорівна Попова, заступник директора ХОБД ім.Дніпрової Чайки з наукової  роботи запросила усіх стати активними учасниками Всеукраїнської акції з промоції читання «#Читай_досягай»: відкриваємо нове, повторюємо пройдене», конкурсів дитячої та професійної творчості та нагадала про актуальні бібліотечні проекти 2021 року.

Про ігрові форми роботи з дошкільниками та дітьми молодшого шкільного віку розповіла Наталія Миколаївна Крижановська, завідувачка відділу обслуговування учнів 1-4 класів ім.Дніпрової Чайки у огляді «У скарбничку дитячого бібліотекаря: Поради практика». А   Ірина Сергіївна Срібна, завідувачка відділу обслуговування учнів 5-9 класів презентувала ресурс віддаленого доступу «Бібліотека рекомендує: відеопромоція книги та читання».

На закінчення семінару усі бібліотекарі були запрошені до дистанційного навчання 9 та 17 лютого. Тож, попереду – ще кілька віртуальних зустрічей з працівниками головної дитячої бібліотеки Херсонщини.


Немає коментарів:

Дописати коментар