Прихильники

14.05.21

Казкова Європа

 Напередодні Дня Європи до бібліотеки завітали учні 1-а класу Голопристанської ЗОШ №4, щоб помандрувати книжковою каретою і познайомитися із найновішими книжками казкарів Європи. Звичайно, відгадуючи загадки бібліотечної казкової Феї (або просто бібліотекаря Світлани Анатоліївни), діти згадали і давно знаних казкових героїв - Червону Шапочку, Вовка, Попелюшку, Рапунцель, Цибуліно та інших - і їх авторів-європейців. Але й надзвичайно зацікавилися виданнями, що надійшли від Українського інституту книги за Програмою поповнення бібліотечних фондів.Непосидючі дітлахи не лише встигли почитати, пограти в ігри, поласувати зачакловано-розчаклованими бубликами і цукерками, але й дослідити кожен цікавий куточок бібліотеки і дізнатися деякі з її секретів. Вони, відвідавши відділи бібліотеки "Оселя казкок" та "Корабель знань", звернули увагу на книжкові виставки, погралися фігурками пальчикових ляльок та м’якими іграшками, звернули увагу на розташування книжок на полицях і загадали найпотаємніші бажання, доторкнувшись до справжнього штурвала зі справжнього корабля, який здійснює бажання.


Наостанок обіцяли обов’язково розповісти татам і мамам, дідусям і бабусям, братам і сестрам, де вони були, що бачили і запитати дозволу записатися до бібліотеки. Тепер бібліотекарі чекають результатів: скільки дітлахів стануть ЧИТАЧАМИ?

Запрошуємо усіх охочих до бібліотеки, щоб оглянути виставку нових книжкових надходжень і обрати собі цікаве читання. Читайте з нами!Немає коментарів:

Дописати коментар