Прихильники

14.02.22

Читацька love-party

14 лютого День Cвятого Валентина – свято закоханих – відзначається в Європі з XIII століття, в США – з XVIII століття, в Україні – з 90-х років XX століття.
Чому саме цей день і чому саме свято закоханих? З приводу цього існує чимало красивих легенд. Відома легенда з часів Римської імперії про єпископа Валентина, який був покараний за те, що всупереч імператорському наказу вінчав римських легіонерів із їхніми коханими.
Якби там не було, а кохання існує стільки, скільки існують і люди, і займає головне місце у їхньому житті.
Пізнавально-розважальна виставка-рандеву «Love-party» пропонує усім охочим зануритися в атмосферу свята за допомогою цікавого і корисного читання, адже пропонує не лише художню літературу, а і різноманітні популярні та нон-фікшн видання. Вашій увазі кілька найновіших видань, які не лише розважать, а дадуть поживу для розуму. 
Айнвольт І. Читати заборонено! (Майже) таємний посібник.
Ця книга - ідеальний посібник для дітей, які переступили вік 12 років і у яких вже почалися зміни у тілі. Звичайно всі подробиці можуть розповісти і батьки, але не всі діти готові з такими питаннями до них звертатися, саме такий посібник стане для дитини справжнім путівником у світ дорослішання та відповість на найважливіші питання. Книга оформлена сучасно, у ній присутні ілюстрації, а жива мова, яка зрозуміла дітям, порадує їх. Вона підійде як для дівчаток, так і для хлопчиків, тому що в ній інформація щодо розвитку обох статей. Тут є все про кохання, секс, почуття. Все те, що діти соромляться запитати у батьків, але водночас хочуть знати. До неї можна повертатися багато разів у період розвитку, дорослішання, тому буде справжнім помічником у світ дорослих.Дівчаче дозвілля на всі 100%
Перш за все, автор пропонує розглянути питання з приводу "Що таке здоров'я" і твердо наполягає на його цінності. Красива хода, правильна постава, різні види вправ, йога, оздоровчі системи, навіть поради як швидше заснути. Автор навіть зумів підібрати вид спорту до кожного темпераменту, а це, друзі, особливо похвально! Мандруючи далі, ми дізнаємося про усі спортивні ігри зі м'ячем, довідаємося детальніше про спорт взимку (лижі, ковзани). Далі на нас чекатиме різні види спорту влітку (плавання, велосипед) Також зуміємо розвинути у собі індивідуальність та більше дізнатися про акробатику, легку атлетику, художню гімнастику. Наступний розділ має назву "Дім, милий дім!" Тут більше розповідається про ідеальне виконання ремонту, рецепти різних страв. Всі секрети прання також чекають у розділі на майбутню хазяйку. Наступна тема "Нотатки мандрівниці". Зацікавило? Ви тільки уявіть, авторка відкриє секрети, куди справды варто поїхати! Розповість про легендарні замки, музеї. А також поділиться майже усіма видами туризму. А як з приводу першого заробітку? Тут дуже багато цікавого і про зовнішність, свята, правила етикету, соціальні мережі, перше побачення, першу дискотеку, гороскопи, велика кількість тестів і різноманітних цікавинок. Не зволікай, а мерщій розпочинай читати книгу!

Вітте К. Посібник з виживання для дівчат: про тіло, школу, кохання й інші труднощі підліткового віку
Посібник з виживання для дівчат — це сучасна енциклопедія, яка буде корисною для будь-якої дівчини-підлітка. У книзі авторка підіймає важливі питання, які часто соромно або некомфортно ставити батькам: про сприйняття себе, про дієти і здорове харчування, про секс, про безпеку, про відносини з хлопцями, про першу роботу. В книзі ви не зустрінете нудних правил психологів чи вчителів, там життєві поради дівчини, яка пам'ятає свій підлітковий вік і хоче допомогти пройти його іншим дівчатам. Тому книгу можна вважати відвертою розмовою зі старшою подругою, віч-на-віч про особисте. «Посібник з виживання для дівчат» читається на одному диханні. По-перше, все розкладено на короткі розділи, які зручно читати. По-друге, в книжці багато кльових ілюстрацій у стилі коміксів. Це в комплексі добре розвантажує текст, тому є ризик прочитати книгу за один вечір, настільки вона легко і в задоволення читається. Думаю, це ідеальний формат книги для дівчини, яка шукає підтримку. Особливо, якщо її немає серед батьків, викладачів чи однолітків.


Гауеншильд Л. Цілком дівчачі штукенції.
Ця книжка — душевна дівоча розмова про все наболіле й потаємне. Чому вранці так важко вилізти з ліжка? Чому тепер домашні завдання ти робиш в останню мить? І чому червонієш як рак, коли до тебе заговорить хлопець?.. Авторка відповідає на безліч дівочих запитань, допомагає зрозуміти себе, а також порозумітися з батьками й однолітками. На сторінках книжки читачок чекають не лише цікаві розповіді, а й корисні поради та дотепні тести, які так весело проходити разом із подругами.Котка А. 100 та 1 запитання й відповідь "про це". Усе, про що підлітки соромляться говорити з дорослими.
Одна з найкращих книг для сором'язливих підлітків, адже в ній можна знайти всі необхідні відповіді щодо змін у своєму тілі і дізнатися багато корисної інформації.
Книга дуже якісна, з прекрасним, барвистим оформленням, сторінки в книзі кольорові, з ілюстраціями, все пояснюється докладно, тому зрозуміти все досить легко. В книзі є не лише все необхідне, щодо змін тіла, критичних днів, а також є спеціальні тести, щоб підліток зміг краще себе пізнати, деякі підрозділи стосуються саме психології, які допоможуть дитині краще порозумітися з оточуючими та знайти друзів.

Пейткс М. Бруно дорослішає: що варто знати про дозрівання.
Вік від десяти до дванадцяти років є досить-таки складним для кожної дитини, адже саме цей період можна вважати початком дорослішання, коли в маленької людини починають з'являтися перші дорослі питання, виникають перші комплекси і перші переживання, для вирішення яких у батьків не завжди знаходиться достатня кількість мудрості і взаєморозуміння зі своїм нащадком. Саме тому всім турботливим батькам, які прагнуть, щоб їхня дитина вдало пережила перехідний період і дізналася деякі подробиці дорослого життя, варто скористатися книгою Моніки Пейтс "Бруно дорослішає. Що треба знати про дозрівання", на сторінках якої міститься детальна інформація про особливості розвитку дівчат та хлопців та надаються корисні вказівки стосовно того, як перестати комплексувати та прийняти себе таким, яким ти є. Хлопчик Бруно так само, як більшість його однолітків, полюбляє грати у футбол і нерідко витрачає час на ігрову приставку, однак є і те, що серйозно бентежить малого: нещодавно він почав помічати, що його сестра значно підросла за минулий рік, а от він так і залишився невисоким. У чому ж справа? Чому Бруно не росте? Це питання хвилює не лише хлопця, а й його батьків, тому разом з мамою і татом підліток вирушає на прийом до лікаря, який, на щастя, знаходить вдале пояснення зупинки росту і таким чином заспокоює свого маленького пацієнта...

Шеберг Л. Душевні факти про серце
Чудова сучасна енциклопедія, гарно та оригінально оформлена. Інформація подається серйозна, ґрунтовна, але добре структурована візуально. Від суто наукових фактів про адреналін, синоатріальний вузол, кола кровообігу до цікавих історій про символи серця, серце в мистецтві та звичаях, серця-рекордсмени у тварин, популярна історія вивчення серця, найостанніші технології лікування серця і навіть винаходи, які допомагають друкувати справжнє серце на 3D-принтері. Зазвичай ілюстрації до таких книг, не сказати, що відразливі, але реалістично малоприємні, а тут несподівано всі сторіночки просто мі-мі-мі, навпаки хочеться гортати і розглядати. Книжка справді душевна і сповнена захоплення темою, навіть анекдот є у кінці.З днем Валентина, з днем закоханих! Ми бажаємо усім, аби ви завжди кохали і були коханими, а приємні дрібнички були буденною нормою у вашому житті, а не скромним винятком у День Святого Валентина.


 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар