Прихильники

31.01.22

Героїчне минуле - героїчне сьогодення

 Історія і сучасність різних цивілізацій, культур і народів - це історія і сучасність їхніх героїв. Герої творять дійсність, вони формують обличчя світу - вчора, сьогодні і завтра, бо вони готові віддати все, і в тому числі своє життя, щоб осягнути свою мету, щоби здійснити свою мрію.

Історія і сучасність України, українського народу - це історія і справа людей, які віддали всі свої сили і життя для добра українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання.

Україна – це справа героїв, які поставили добро рідного народу понад свої особисті інтереси і були вірними своїй ідеї до останнього подиху.

Книжки та матеріали, розміщені на виставці «Герої не вмирають!» допоможуть пізнати в подробицях певні історичні віхи, причини та наслідки героїчних вчинків тим, хто є справжніми патріотами своєї країни.

Сьогодні саме від нас залежить, чи звучатиме гордо і могутньо ім'я Україна і Український народ в третьому тисячолітті, чи кане воно у забуття, зазнавши духовної і фізичної смерті. Ми повинні бути гідними великої слави героїв України, які твердо вірили: українська нація зродилася тоді, коли в її обороні впала перша крапля червоної української крові на чорну українську землю. Українська нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти за неї своє життя.

Слава Україні! І слава її Героям!


Немає коментарів:

Дописати коментар