Прихильники

30.03.21

Дино-паті - пізнаємо і розважаємося!

В рамках передпоказу Тижня читання у бібліотеку на дино-паті під назвою "Сліди небачених тварин" завітали учні 2-а класу Голопристанської спеціалізованої школи. 

 Читальний зал зустрів гостей караваном яскравих стилізованих тварин із повітряних кульок, у яких діти впізнали динозаврів. Під час бесіди школярі дізналися про таку науку як палеонтологія та про людей, які вивчають динозаврів - палеонтологів. В цьому прийшла на допомогу книжка Ю.Коломоєць та А.Гутніченко "Незвичайні професії".


Близькою до професії палеонтолога є професія археолог - вони використовують схожі інструменти при розкопках, тому бібліотекар порекомендувала маленьким читачам ще й книжку В.Вздульської "Євині ями"

Діти уважно слухали вірш про динозавра, відшукували динозаврів у книжці, розбиралися які з динозаврів хижі, а які - травоїдні, познайомилися з родичкою динозаврів - куркою із книжки Гвідо ван Генехтена "Неймовірна, але правдива історія про динозаврів".

Усі активно брали участь у "динозаврській" руханці, спостерігали як із яйця народжується птеродактиль.

Кожен із дітей був помічником бібліотекаря у справі по вивченню "небачених тварин", тому усі отримали невеличкі подарунки - паперові браслетики з динозавриками.
Бібліотекар звернула увагу дітей на книжкову виставку "Сліди небачених тварин", на якій розміщено не лише цікава та пізнавальна література про динозаврів, але й книжки про родичів динозаврів - драконів. А ще тут можна побачити найрізноманітніші фігурки представників "небачених тварин".

Завершилася зустріч дино-дискотекою, адже не дарма вона має назву - дино-паті "Сліди небачених тварин".Немає коментарів:

Дописати коментар