Прихильники

19.03.21

Бібліо-анонс

 Як у кінотеатрах бувають передпокази фільмів (демонстрація до офіційної прем’єри), так і у нас у бібліотеці відбулися передпокази деяких із заходів Тижня читання, який цьогоріч розпочнеться 29 березня. Учасниками передпоказу стали учні 6-а класу Голопристанської спеціалізованої школи. Вони відвідали караван експериментів "Елементарно! Досліджуй дивовижний світ науки!".

Все, що нас оточує, – це суцільна наука. Куди би Ви не пішли і що би не робили, ви будете приймати участь у різних процесах і реакціях. Навіть такий простий і звичайний процес, як приготування їжі, чи просто навіть ваш сон, - це все наука. Найцікавіше досліджувати світ науки, експериментуючи. Тож і наша зустріч розпочалася з простих, але цікавих експериментів. Учасники пили воду, терли долоні одну об одну, кидали предмети тощо... Навіщо? - запитаєте ви. Заради експерименту!!!Діти мали можливість за допомогою вікторини визначити, у якій галузі вони мають більше знань, познайомитися із найновішою науково-популярною літературою, що надійшла до бібліотеки, завдяки Українському інституту книги і знову брати участь у експериментах із цих книжок. 

Запрошуємо усіх, хто любить книжкові новинки, ігри, експерименти, шанує книгу і бібліотеку, під час Тижня читання відвідати цікаві бібліотечні заходи і кожен день завдяки книжкам мати можливість інтелектуального росту! Читайте разом з нами!Немає коментарів:

Дописати коментар