Прихильники

20.08.20

З Днем Незалежності України!

 Починаючи з 1991 року 24 серпня українці святкують День Незалежності України. Саме в цей день Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України. Цього року українці святкують 29 років незалежності своєї країни, упродовж яких вони відстоювали своє право бути вільними. І сьогодні триває боротьба за свободу, ідентичність та територіальну цілісність держави. Українські захисники відстоюють незалежність ціною власного життя.

Ще з часів Київської Русі українці прагнули жити вільно, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди, та попри все наші співвітчизники протягом століть боролися за свою свободу, і лише нинішнє покоління – наші сучасники у 1991 році вибороли її.

Ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

У бібліотеці до цього свята створено книжкову виставку "Усе моє, все зветься - Україна", а для школярів від 8 до 12 років 24 серпня о 18 год. разом з дітьми-волонтерами буде проведено одноіменний бібліотечний квест до Дня незалежності нашої держави. Сподіваємося, усе вдасться і квестерам буде цікаво. До зустрічі на святкуванні!


Немає коментарів:

Дописати коментар